• Google+ - Black Circle
  • Facebook Black Round

© 2017 Національна спілка стоматологів України

 

+38 (032) 251 21 41   |   dentalsociety.ua@gmail.com

Громадські організації - члени НССУ

Асоціація Імплантологів України

Ідея об’єднання спеціалістів України, які використовують у своїй практиці метод стоматологічної імплантації виникла та стала актуальною на початку 90-х років після отримання Україною статусу незалежної держави. На той час значно активізувався інтерес стоматологів до імплантології, стала зростати чисельність лікарів, які почали використовувати цю методику в своїй практиці.

Українська Академія Пародонтології

Громадська організація “Українська Академія Пародонтології” — це ініціатива, яка покликана об’єднати не лише лікарів-пародонтологів, але й гігієністів, імплантологів та усіх інших спеціалістів, які в тій чи іншій мірі мають справу з тканинами пародонту та їх захворюваннями.

Українська Ендодонтична Спільнота

Мета громадського об’єднання: популяризація сучасної ендодонтії в Україні

Українська асоціація седації та анестезії в стоматології (УАСАС)

Асоціація створена для анестезіологів практикуючих в стоматології, для обміну досвідом, створення нормативної бази і покращення якості надання послуг

ЗАПОРІЗЬКИЙ КЛУБ СТОМАТОЛОГІВ

Мета громадського об’єднання: здійснення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів організації; сприяння професійній та науковій діяльності спеціалістів стоматологічного профілю.

Асоціація студентів стоматологів

Метою Асоціації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих та інших спільних інтересів членів організації, сприяння підвищенню професійного рівня студентів-стоматологів.

Please reload