• Google+ - Black Circle
  • Facebook Black Round

© 2017 Національна спілка стоматологів України

 

+38 (032) 251 21 41   |   dentalsociety.ua@gmail.com

ГО “Українська Академія Пародонтології”

Українська Академія Пародонтології
Громадська організація “Українська Академія Пародонтології”
Солонько Мирослав Юрійович
Солонько Мирослав Юрійович
Лікар-стоматолог, пародонтолог.
Магістр медицини.
Стажування за програмою ITI Scholarship, Університет Гонконгу (Гонконг, Китай). Експерт з клінічної пародонтології, 3-річна програма післядипломної підготовки пародонтологів, акредитована Європейською Федерацією Пародонтологів, Університет Комплютенс (Мадрид, Іспанія).
Директор ITI Study Club Lviv.
Президент ГО "Українська Академія Пародонтології".
Show More

ГО “Українська Академія Пародонтології”

Громадська організація “Українська Академія Пародонтології” — це ініціатива, яка покликана об’єднати не лише лікарів-пародонтологів, але й гігієністів, імплантологів та усіх інших спеціалістів, які в тій чи іншій мірі мають справу з тканинами пародонту та їх захворюваннями.

 

Це ініціатива, яка спрямована на роботу не лише з лікарями, але й з населенням — для донесення до них інформації про важливість профілактики та лікування захворювань пародонту, в тому числі для загального стану організму.

 

Ми ставимо перед собою амбітну мету – підняти рівень пародонтології в Україні до найвищих світових стандартів шляхом впровадження сучасних технологій профілактики, діагностики та лікування в кожну стоматологічну практику. І для реалізації задуманого нам потрібна Ваша допомога та співпраця, адже Академія – це перш за все громадська ініціатива.

 

Запрошуємо всіх долучатись до нашої великої команди однодумців! Разом ми зможемо більше!

Детальніше на нашій сторінці: https://uaperio.org/